22 квітня 2021 р. відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент організацій», присвячена 100-річчю Одеського національного економічного університету. У конкурсі взяла участь магістрантка кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Панкова Валерія Денисівна із роботою на тему «Вплив системи управління персоналом на ефективність господарської діяльності».
Колектив кафедри фінансів та інноваційного менеджменту вітає магістранта кафедри Панкову Валерію Денисівну та її наукового керівника- доктора економічних наук, професора кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Єпіфанову Ірину Юріївну із ІІІ місцем!

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна