14 квітня проходить ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки» з нагоди 50-річчя Економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту є співорганізатором цієї конференції.
В конференції від кафедри фінансів та інноваційного менеджменту взяли участь завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Зянько Віталій, професори кафедри доктор економічних наук Джеджула В’ячеслав, доктор економічних наук Єпіфанова Ірина та магістрант кафедри Панкова Валерія.
На конференцію подано 112 тез доповідей 154 учасниками, які представили практично всі регіони України. В конференції взяли участь вчені з Норвегії, Польщі, Словаччини, Румунії, Латвії, Бразилії, Непалу.
Відкрив конференцію Нікіфоров Петро, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. З вітальними словами виступили Петришин Роман, доктор фізико-математичних наук, професор, ректор Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Білоскурський Руслан, доктор економічних наук, декан економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Sandal, Jan-Urban, Prof. h. c. mult, Dr. h. c. mult, Doctor of Philosophy, Rector and Owner of Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute, Norway, Varela, Diego – the holder of a Jean Monnet Chair in European Political Economy at University "Alexandru Ioan Cuza" of Iasi, Romania.
Пленарне засідання відбувається в дві частини-перша-доповіді англійською мовою, друга  - доповіді українською мовою.
Щиро дякуємо колегам з Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича за плідну співпрацю та цікавий науковий захід.

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна