Колектив кафедри фінансів та інноваційного менеджменту щиро вдячний усім партнерам, співорганізаторам, учасникам IV Міжнародної науково-практичної конференції “Сучасні тенденції розвитку фінансових та інноваційно-інвестиційних процесів в Україні”.
На конференцію подано 340 тез доповідей учасниками, які представили 106 закладів вищої освіти, наукові установи, підприємства та організації. Учасники конференції мали змогу подати статті до спецвипуску «Управління інноваційними факторами економічного зростання», який публікується в журналі «WSEAS transactions on business and economics», що індексується в наукометричній базі Scopus.
Конференція працювала в межах 7 секцій. Усі тези доповідей опубліковані на сайті конференцій ВНТУ - https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/fiip/fiip2021/schedConf/presentations.
Пленарне засідання відкрив ректор ВНТУ д.т.н., професор Біліченко В. В. В пленарному засіданні взяло участь понад 60 учасників.
Із вітальними словами виступили д-р екон. Наук, завідувач кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Зянько Віталій Володимирович, канд. екон. наук, декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки Вінницького національного технічного університету Небава Микола Іванович, канд. екон. наук, завідувач кафедри економіки підприємства та виробничого менеджменту Вінницького національного технічного університету, Лесько Олександр Йосипович, д-р. екон. наук, професор кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Єпіфанова Ірина Юріївна, д-р. екон. наук, професор кафедри фінансів,  Національного університету «Львівська політехніка», Бондарчук Марія Костянтинівна, д-р. екон. наук, завідувачка кафедри міжнародного менеджменту та інновацій, Одеського національного політехнічного університету Ковтуненко Ксенія Валеріївна.
Надзвичайно цікавими були доповіді Баранченка Євгена (PhD, університет Нортумбрія, Вликобританія), Gonca Telli (PhD, Університет Dogus), Краус Наталії Миколаївни (д-р. екон. наук, університет імені Бориса Грінченка), Липова Володимира Валентиновича (д-р. екон. наук, Інститут економіки та прогнозування НАН України), Пасічника Юрія Васильовича (д-р. екон. наук, Національний науковий центр  «Інститут аграрної економіки»), Ахновської Інни Олександрівни (канд. екон. наук, Донецький національний університет імені Василя Стуса), Нікіфорової Лілії Олександрівни (канд. екон. наук, Вінницький національний технічний університет), Шияна Анатолія Антоновича (канд. фіз.-мат.  наук, Вінницький національний технічний університет). Усіх вразив виступ студентки другого курсу НУ «Львівська політехніка» Григор’євої Олександри Павлівни, яка підготувала матеріали разом із Загорецькою Оленою Ярославівною.
Під час роботи конференції піднімалось багато актуальних тем, переважна більшість яких зосереджена на вирішенні питання впливу цифровізації на суспільство.
Усі доповіді супроводжувались гарячими та плідними дискусіями.
Особлива вдячність нашим закордонним колегам, які поділились своїм досвідом.
Д-р екон. наук, професор кафедри фінансів та інноваційного менеджменту
Ірина Єпіфанова

опублік. Єпіфанова Ірина Юріївна