10-ий ювілейний Ярмарок кар`єри від осередку BEST відбудеться незабаром у ВНТУ.

Що: 10-ий Ярмарок Кар’єри від BEST-Vinnytsia.

Коли: 26-27 березня (вівторок-середа)

Де: у Вінницькому національному технічному університеті - хол корпусу №2 та ауд. 222 ГНК.

Навіщо: кожен студент зможе поспілкуватись безпосередньо з потенційним роботодавцем, влаштуватись на стажування чи  роботу у перспективній компанії. Резюме буде поширене між роботодавцями-учасниками Ярмарку кар'єри 2018.

Програма:
У холі 2-го корпусу ВНТУ, як зазвичай, проходитиме виставка вакансій.
В аудиторії 222 головного адміністративного корпусу — презентації компаній.

Вхід вільний

Організатор актуального дійства — Вінницький осередок некомерційної, неполітичної європейської студентської організації BEST (Board of European Students of Technology – Рада студентів технічних університетів Європи).

Детальніше http://vntu.edu.ua/uk/news/1024-2019-02-04-10-14-17.html

За інформацією кафедри ІНВ.