Увага, створено новий інструмент тестового контролю, який використовується для об’єднання готових тестів за визначеними параметрами, – конструктор «політест».
Новий інструмент призначений для формування зручного формату вивчення навчальних матеріалів студентами протягом семестру та варіативних колекцій завдань для проведення підсумкового контролю.
«Політест» доповнює можливості модулю навчанням та дозволяє викладачам формувати більш рівномірно складені за важкістю та темами тестові білети.
Інструкція алгоритму формування електронних тестів в системі Тест-IQ за сценарієм з використанням конструктора «політест» знаходиться тут.