13 лютого о 14.30 відбулося чергове заняття Семінару "Створення електронних ресурсів для змішаного навчання студентів в середовищі системи підтримки навчального процесу JetIQ" для викладачів університету згідно програми реалізації змішаного навчання ВНТУ.

Семінар проходить під керівництвом завідувача навчально-методичним відділом Громової Л. П. Лектором семінару є к.т.н., доц. каф. ПЗ Коваленко О.О. за участі інженера ЦДО ВНТУ Шепітко Т.В.

Темою Семінару була "Електронний деканат. Робота з електронними відомостями".

Додатково проведено навчання викладачів Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля за сприянням директора Інституту д.т.н., проф. Петрука В.Г. щодо роботи у системі “Електронний деканат".

Метою Семінару було навчити викладачів самостійної роботи з електронними документами, зокрема, було розглянуто наступні питання:

1. Створення  та запровадження системи  електронного документообігу ВНТУ
  2. Основні етапи роботи та правила введення електронного журналу викладача
  3. Робота з електронними відомостями, виставлення оцінок та експорт заповнених модульних відомостей
  4. Особливості формування та всі етапи проведення екзаменаційних відомостей

Нижче наведено схему реалізації системи "Електронний деканат".