В рамках запланованого графіку навчань для всіх факультетів університету «Щодо реалізації проекту «Електронний університет ВНТУ», та з метою подальшого запровадження електронної системи підтримки навчального процесу JetIQ 17.10.2018 було проведено семінар щодо використання системи управління навчанням JetIQ VNTU на факультеті машинобудування та транспорту. Відбулося жваве ділове обговорення щодо використання модулів "Навігатор навчальних дисциплін" та "ТестIQ".

Навчальний семінар було організовано фахівцями Центру Дистанційної Освіти за узгодженням з деканом факультету Бурєнніковим Ю. А. та заступником декана з навчально-методичної роботи Петровим О. В.