Інститут Конфуція ВНТУ запрошує взяти участь у конкурсі декламації "Зимові візерунки китайської поезії" для тих, хто вивчає китайську мову.
Формат конкурсу - змішаний (є можливість виступу в Інституті, онлайн через платформу Zoom або надіслати відеозапис)
Учасники мають продекламувати вибраний ними вірш / вірші китайською державною мовою (путунхуа).
Конкурсанти будуть поділені на категорії залежно від віку й рівня знання китайської мови, читання віршів чи декламування напам’ять. Оцінювати учасників буде журі на чолі з директором Інституту Конфуція ВНТУ з китайської сторони Ван Хайчжень.
Вимоги:
Виступ має бути тривалістю до 5 хв; можливо декламувати під музичний супровід; під час онлайн участі обов’язково має бути увімкнена камера.
Реєстрація триває з 4 січня по 24 січня (включно) 2024 року.
Дата і час проведення: 27 січня о 12:00 в ауд. 3119 Інституту Конфуція ВНТУ.
Охочі відрепетирувати виступ можуть прийти в Інститут Конфуція у робочі дні з 9:00 по 17:00 (прохання попередити за день до візиту).
Посилання для онлайн-участі буде опубліковано пізніше.
Для допомоги із віршем, виступом та іншими питаннями можна звертатись за телефоном +38 093 90 48 723
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Zv76wMW1f2RzS6W76

опублік. Матвійчук Вероніка Леонтіївна