​​​​

ЯК ПЕРЕТВОРИТИ ХОБІ НА БІЗНЕС :
ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ВІННИЦЬКИМ ПІДПРИЄМЦЕМ ОЛЕКСАНДРОМ ГОРЧАКОВИМ

Продовжуємо традицію залучення фахівців-практиків до проведення занять на ОП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".
2 листопада 2020 р. практичне заняття з дисципліни "Вступ до фаху" проведено за участю вінницького підприємця Олександра Горчакова:
👨‍🍳 засновника гастромайстерні «HellDaddy»,
👨‍🍳 розробника власної рецептури одних з найгостріших соусів в Україні,
👨‍🍳 учасника телевізійного шоу МастерШеф на каналі СТБ, який увійшов у ТОП-20 найкращих кулінарів-аматорів 10 сезону.

Студенти дізнавалися з перших вуст як перетворити власне хобі на бізнес, скільки для цього потрібно грошей, як створити та розвивати власний бренд та які канали просування є найефективнішими.

Для закріплення практичних навичок студенти отримали завдання: придумати назву нового соусу від HellDaddy, над рецептурою якого наразі працює Олександр Горчаков.

Дякуємо панові Олександру за експертність, мотивацію та можливість попрацювати над "живим" кейсом та доцентці Тетяні Білоконь за  організацію та проведення заняття.

опублік. Білоконь Тетяна Миколаївна