Кафедра підприємництва, логістики та менеджменту реалізує програму "Підприємницький університет"

Вінницький національний технічний університет увійшов до списку пілотних університетів, в яких у 2020-21 навчальному році в рамках проєкту «Підприємницький університет» у тестовому режимі буде впроваджено навчальний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами» для здобувачів освітньо-професійної програми "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".
Метою курсу є розвиток підприємницької освіти, стартап руху в університетах України, а також інноваційного мислення молодого покоління. Програма курсу пройшла рецензування міжнародних партнерів та експертів, серед яких: Університет Штату Північна Кароліна (США), Університет Тарту (Естонія) та ексдиректорки стартап акселератору Тель-Авівського Університету, співзасновниці Duco.io (Ізраїль) Олени Донець.
Проєкт реалізується ГО “ПЛАТФОРМА ІННОВАЦІЙНОГО ПАРТНЕРСТВА” (YEP™) спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
На першому етапі проєкту доценткою кафедри підприємництва, логістики та менеджменту ВНТУ Тетяною Білоконь пройдено попереднє навчання за тематикою курсу та розпочато інтеграцію курсу в рамках наявних дисциплін на ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" за підтримки експертів та менторів YEP. У вересні 2020 р. для студентів організовано онлайн-зустрічі із засновником та СЕО платформи CASERS Євгенієм Урсаловим, а також із засновницею компанії Solar family, які поділилися власним досвідом створення стартапу, застосування інноваційних підходів у підприємницькій діяльності.

опублік. Безсмертна Оксана Владиславівна