Онлайн-лекція на тему Sitnix: від розуміння інструментів  до практичного застосування

Для студентів освітньої програми «Логістика» 30 травня 2024 року була проведена онлайн-лекція на тему «Sitnix: від розуміння інструментів  до практичного застосування». Своїм досвідом ділився керівник відділу переписки ФОП Каплун Т.П. Нетребський Вадим Анатолійович.
Під час зустрічі студенти отримали відповіді на запитання, для чого потрібна аналітика, як вносити дані про постачальників, як вести фінанси, як налаштовувати завдання для працівників (в т.ч.складу).
Доповідач наголосив на актуальності розуміння логістичної концепції Канбан, яка є основою для розробки більшості CRM систем. Також обговорювали, що таке «дотик один», «дотик два», якісні і неякісні продажі, що таке конверсія. Дякуємо Вадиму Анатолійовичу за цікаву та пізнавальну зустріч!

ptycontent

опублік. Безсмертна Оксана Владиславівна