Міжнародний обмін досвідом для українських та польських студентів

У рамках підписаного договору про співпрацю між Вінницьким національним технічним університеом та університетом ім Яна Кохановського у м. Кельце,  Польща. З 04.03.2024 по 09.04.2024 викладацько-професорським складом ФМІБ було проведено курс онлайн лекцій для студентів польського університету. Зокрема, викладачі кафедри ПЛМ провели зустрічі на такі теми: Scrum: an agile project management methodology (к.е.н., доц. Ірина Шварц) та Logistics Management: from history to modern trends (к.е.н., доц. Оксана Безсмертна).
​​​​​​​"Родзинкою" зустрічі стала участь у читанні лекції студентки групи Л-20б Ярмоли Олени, яка під керівництвом доц. Безсмертної О.В. підготовила та презентувала вступну частину доповіді про історію та сучасні тенденції логістики. Професор Анна Дибала відмітила, що це надихнуло її на подальшу співпрацю за участі студентів наших університетів. Дякуємо за  плідну роботу та очікуємо на наступні проєкти.

опублік. Безсмертна Оксана Владиславівна