"Польща та Україна у спільній Європі". Досвід кафедри у міжнародній співпраці.

«Польща та Україна у спільній Європі» – наукова конференція, що відбулася на факультеті права та соціальних наук Університету Яна Кохановського у м. Кельце (Польща).
У дводенній сесії (29-30 травня 2023 р.) взяла участь велика група науковців, представників місцевого самоврядування, політиків та студентів.
Доцент кафедри Оксана Безсмертна у співавторстві із dr Anna Dybała (UJK) та mgr Magdalena Wrońska (UJK) представила результати спільного дослідження на тему "Торгова політика Європейського Союзу щодо експорту зерна після початку війни в Україні", зокрема висвітлила проблеми транспортної логістики експорту зерна в умовах війни.

Особлива подяка dr Anna Dybała за підтримку українських науковців, співпрацю та активну участь у дослідженні актуальних питань українського сьогодення.

опублік. Безсмертна Оксана Владиславівна