Грант для студентів «Scholarship від Freelancehunt»
Компанія Freelancehunt – майданчик для пошуку віддаленої / офісної роботи та замовлень для фрілансерів – оголошує конкурс для студентів технікумів, вишів чи слухачів курсів.
Напиши аналітичну статтю, есе, прогноз чи дослідження та поборися за приз!

• Визнач напрямок, у якому добре орієнтуєшся та хочеш професійно зростати/отримувати замовлення. Тематику можеш обрати як з переліку рекомендованих, так і запропонувати свою (для цього просто напиши свою тему під час реєстрації).
  • Зареєструйся у конкурсі, Dказавши свої дані, навчальний заклад та обрану тему. Після цього наш фахівець зв'яжеться з тобою, щоб узгодити орієнтовний план роботи, джерела і термін, до якого плануєш надіслати матеріал.
  • Напиши роботу та будь готовий захистити їїНадішли нам до 4 травня есе, дослідження, план розвитку в будь-якій галузі, опис додатка чи сервісу, аналітичну статтю чи доповідь на тему нових технологій та їхній вплив на розвиток суспільства. Якщо матеріал вийде дуже великим, надішли оформлену презентацію на розгляд чи стислу версію роботи.
  • Якнайретельніше дотримуйся технічного завдання

Три призових місця – кошти для оплати навчання:
1 місце – 20 000 грн
2 місце – 8 000 грн