«Веселий інтерактив» Психологічної служби

«З плином життя ми пізнаємо межі своїх можливостей.

Люди сильні до того часу, поки відстоюють сильну ідею».
Зигмунд Фройд

Гарним зразком цих слів є Вінницький національний університет, який доводить протягом 60-ти років, що в ньому працюють сильні духом люди, які відстоюють сильні ідеї і що немає меж їх можливостей.
  Цієї прекрасної осінньої пори святкував ювілей Вінницький національний технічний університет. Можливо, для історії це лише мить, краплина в освітньому просторі але, чи багато навчальних закладів можуть гордитися такою історією як наш ВНТУ?
Психологічна служба університету приєднується до усіх побажань і ще бажаємо усім психологічного здоров’я та лише позитивних емоцій!))
Серед різноманіття заходів, що відбувалися під час святкування, однією з локацій був «Веселий інтерактив» Психологічної служби (ауд. 201, ГУК). Студенти приймали участь у психологічній розвазі «Ювілейні перегони», що складалася із інтерактивних психологічних конкурсів, переможців яких нагородили мотиваційними призами. Веселий настрій та позитивні емоції супроводжували учасників «Веселого інтерактиву»
                   Керівник Психологічної служби ВНТУ
Олена Гречановська