Гран-прі «Лідер вищої освіти України» і Золоту медаль здобув ВНТУ на ХІ міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020»

За високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій. ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За активну участь у презентації досягнень у реформуванні національної системи освіти». За вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко відзначений Почесною грамотою.

За вагомий особистий внесокі плідну організаторську діяльність із створення національної освіти європейського рівня Почесними грамотами відзначені:

перший проректор з науково-педагогічної роботи з організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, доктор технічних наук, професор Олександр Василевський;

декан факультету комп’ютерних систем управління і автоматики, доктор технічних наук, професор Олег Бісікало;

доцент кафедри програмного забезпечення, кандидат технічних наук, доцент Олена Коваленко;

кандидат технічних наук, доцент Євген Паламарчук.

Вітаємо усіх і бажаємо подальших перемог та найвищих відзнак!

опублік. Малогулко Юлія Володимирівна