Шановні вступники! Запрошуємо вступати на спеціальність 125 – Кібербезпека!!!
Освітньо-професійні програми –  "Безпека інформаційних і комунікаційних систем" та "Кібербезпека критичних систем".
Фахівці з кібербезпеки – одні з самих дефіцитних, перспективних і високооплачуваних ІT-фахівців, оскільки вони мають бути компетентнішими за хакерів, щоб ефективно протидіяти їм. Саме тому успішні підприємства потребують фахівців, здатних розробити та реалізувати:
- продуктивне, надійне і стійке до вірусів та зламу програмне забезпечення;
- захищені мережеві канали;
- бази даних, до яких неможливо додати хибну інформацію і з яких неможливо несанкціоновано зчитати конфіденційні дані;
- веб-сервери, стійкі до мережевих атак;
- засоби виявлення вразливостей та моніторингу інформаційної безпеки;
- системи захисту інформації.
Студенти спеціальності кібербезпека вивчають:

• операційні системи сімейств:Unix, Linux, Windows, Android, iOS.
  • технології: Blockchain, .NET Framework, COM, ODBC, OLE DB, ADO.NET, NodeJS, DOM, STL, DAO.
  • системи керування базами даних: MySQL, SQL Server, SQLite, MongoDB, NoSQL.

Відповідних фахівців готує факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії та кафедра захисту інформації  http://zi.vntu.edu.ua/

опублік. Малогулко Юлія Володимирівна