Бажаєш стати фахівцем з ІТ за спеціальністю 121 - Інженерія програмного забезпечення? Тоді факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії разом з кафедрою програмного забезпечення чекає саме на тебе!
По закінченню навчання ти станеш фахівцем з розробки, моделювання, тестування програмного забезпечення та управління проектами створення ПЗ; інженером-програмістом.
Інженер-програміст цієї спеціальності зорієнтований на діяльність в галузі розробки сучасних програмних продуктів, проектування та експлуатації системних та прикладних програмних засобів, автоматизованих систем обробки інформації, баз даних і знань, експертних систем, створення веб-ресурсів та засобів комп’ютерної графіки, запровадження ІТ-проектів.
Тут ґрунтовно вивчають:

• Операційні системи та платформи: MS Windows 10/8/7, MS Windows Server 2019, Android, Microsoft Azure, Google Cloud Platform, Linux.
  • Мови програмування та мови розмітки гіпертексту: HTML5/CSS3, Java, Kotlin, Python, C#, ASP.NET, JavaScript, TypeScript, PHP, Perl, VB.NET, VBA, C/C++, Assembler.
  • Засоби розробки ПЗ: NetBeans IDE, IntelliJ IDEA, Eclipse, CLion, MS Visual Studio 2019, C++ Builder та інші.
  • Технології та системи керування базами даних: EJB, Spring Framework, MS SQL Server, MS Access, MySQL, Unity 3D, XNA, MongoDB, Node.JS, Angular.JS, React.JS, Django, .NET Framework, Microsoft Kinect.
  • Системи проектування та моделювання: PCAD, OrCAD, MATLAB, MathCAD, MS Project та інші.
  • Програмні пакети комп'ютерної графіки: Photoshop, Corel Draw, 3ds Max, Dreamweaver, Adobe Animate, Adobe Flash Builder та ін.
  • Середовища програмування для мобільних платформ: Windows Phone, Android, iPhone.

Фахівці зі спеціальності 121 можуть працювати у різноманітних державних та комерційних підприємствах і організаціях, банківських установах та як незалежні підприємці-фрілансери. Посади, які можуть обіймати: інженер-програміст; системний програміст; прикладний програміст; Web-програміст; Web-дизайнер; розробник баз даних; розробник інтерфейсу користувача; лідер робочої групи; менеджер проекту; системний архітектор; системний аналітик; аналітик комп'ютерного банку даних; адміністратор веб-серверів; адміністратор інформаційної системи; адміністратор баз даних; інженер з комп'ютерних систем; інженер із застосування комп'ютерів; інженер з програмного забезпечення комп'ютерів тощо. Фахівців спеціальності 121 готує кафедра програмного забезпечення   http://pmos.vntu.edu.ua/

опублік. Малогулко Юлія Володимирівна