Відбувся черговий тренінг з критичного мислення і медіаграмотності для здобувачів ВНТУ.
04.04.2024 охочі студенти всіх факультетів університету мали змогу об’єднатися, щоб розібратися в темі «Протидія дезінформації в контексті російсько-української війни». На тренінгу з’ясували відповіді на запитання: що таке медіаграмотність? як ми сприймаємо інформацію? що таке «пастки розуму»? Визначили деякі особливості сучасного медіапростору (інформаційний шум, інформаційне сміття, інформаційна бульбашка, дефрагментація, фреймінг  тощо). Розібралися, в чому відмінність понять: дезінформація, пропаганда, фейки, наративи (в темі російсько-української війни).
Навчилися відокремлювати судження від фактів. Шукали маніпуляції в заголовках новин за допомогою Kahoot-вікторини. Захід відбувся в межах діяльності Центру соціально-організаційної роботи ВНТУ під егідою та на основі методичного забезпечення  @Академії української преси (Київ). Провела тренінг Оксана ЗАЛЮБІВСЬКА, фахівець Центру соціально-організаційної роботи, доцентка кафедри філософії та гуманітарних наук ВНТУ.
Шановні  студенти, слідкуйте за рекламою заходів Центру у JetIQ, ставайте активними їх учасниками!

опублік. Теклюк Анатолій Іванович