Поетичний батл студентів ВНТУ
З нагоди міжнародного дня поезії відбулось декламаторське змагання серед студентських команд факультетів ВНТУ.
Учасники в першому раунді декламували патріотичну поезії як українських класиків, так і сучасних поетів, у другому раунді була тема кохання, а третій раунд був на вільну тему.
За рішення журі, яке складалося з досвідчених знавців поезії - працівниць Наукво-технічної бібліотеки ВНТУ, перемогу виборола команда факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії (Анна Сидорук, Ольга Шевчук), а 2-3 місця розділили команди факультету менеджменту та інформаційної безпеки й факультету електроенергетики та електромеханіки.
Особливою відзнакою журі відзначило виступ з авторським віршем Станіслава Свинцицького з факультету машинобудування та транспорту.

опублік. Теклюк Анатолій Іванович