5 жовтня у Вінницькому Національному Технічному Університеті 14 молодіжних команд доєднались до проекту "Сила Нескорених" та зіграми у інтелектуальну гру із національно-патріотичним нахилом. На учасників чекали різнопланові раунди - "Вінницький", "Музичний" та навіть "Горді за Україну!". У різному форматі "Сила нескорених" проводиться щорічно з нагоди Дня захисників і захисниць України. До заходів постійно залучались студенти профільних навчальних закладів, працівники ДСНС, військових та поліцейських формувань, медики та волонтери. Цього ж року ми розвиваємо ідею української ідентичності і виховуємо у молодого покоління почуття поваги та гордості за наших захисників та ЗСУ!. Переможцями гри стала команда "Вундервафля" (ФІІТА), другу та третю сходинку посіли "Шерлок Холмс" (ФІТКІ) та "Лінуксята" (ФІТКІ) відповідно. В подарунок від міського голови вони отримали патріотичні набори та футболки із ексклюзивними принтами!

опублік. Теклюк Анатолій Іванович