Читацький клуб ВНТУ
На перше зібрання клубу завітало 19 шанувальників літератури. Міркували над питанням для чого студентам технічних університетів художня література (можливо вона їм зовсім ні до чого?!). Деякі варіанти відповідей на це питання:
- для задоволення (а для професійного зростання вона необов'язкова);
- для розвитку уяви (креативності);
- для збагачення словникового запасу та формування гарного стилю письма (викладу своїх думок у письмовій формі);
- великі тексти привчають розум людини втримувати в полі зору багатокомпонентні системи, їхні різноманітні зв'язки та впливи, а це потрібно для сучасного інженера, який має придумувати технічні рішення, які стосуються подібного стану речей);
- для тренування логічних навичок (відслідковування причинно-наслідкових зв'язків);
- для розвитку емоційного інтелекту.
До жовтневого засідання клубу (буде десь наприкінці, повідомимо додатково конкретну дату та час) читаємо книгу китайського автора Лю Цисиня "Проблема трьох тіл".
Щотижня буду виставляти одне-два запитання на, які варто звернути увагу при читанні даного твору.
А також кожен шукає точки дотику (певні подібності, перегукування) у творах своїх улюблених письменників з книгою "Проблема трьох тіл".

опублік. Теклюк Анатолій Іванович