Інтелектуальний турнір "День студента 2021" 17 листопада о 18.00

турніру «День студента 2021»
по “Що? Де? Коли?”

1. Загальні положення
    1. В турнірі має право брати участь команда, яка зареєструвалася через гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/1O9aMQPpGnzDy3zmVdw1QHz2e9-bRjgiigE-4NasUswM/edit
    2. Зареєструвалася на турнір «День студента 2021» на  платформі https://www.open-quiz.com/  через надане посилання оргкомітетом турніру.
    3. Внесена оргкомітетом у перелік учасників турніру й отримала  посилання для відправки своїх відповідей.
    4. Реєстрація триває до  18.00 16 листопада 2021 року
    5. Склад команди не перевищує 6 гравців.
    6. Учасником команди можуть бути студенти, викладачі та співробітники ВНТУ.
    7. Мінімальний склад: три учасники.
    8. Незаявлений гравець не може грати за команду.
  1. Порядок проведення
    1. Час проведення: 17 листопада 2021 року, початок о 18.00
    2. Турнір складається з двох турів.
    3. Кожен тур складається з 12 ігрових запитань.
    4. Турнір пройде в онлайн форматі з використанням платформи Zoom та open-quiz.com (ведучий зачитує запитання, а потім на екран виводиться текст цього запитання), відповіді здаються через індивідуальне посилання для кожної команди на платформі open-quiz.com.
    5. За результатами турніру перевага надається команді, яка правильно відповіла на найбільшу кількість ігрових запитань.
    6. У випадку, коли кілька команд мають однаковий показник правильних відповідей, їх місця визначаються по рейтингу, який визначається за формулою
Рзкп
Рз – рейтинг запитання, Зк– загальна кількість команд, що брали участь у турі, Чп – число правильних відповідей на дане запитання
​​​​​​​7. Коли кількість правильних відповідей і рейтинг кількох команд однаковий, то вони поділяють відповідні місця.
  1. Суддівство
    1. Веде протокол гри, оцінює вірність відповідей суддівська колегія.
    2. Онлайн протокол гри буде доступний командам учасницям на open-quiz.com.
    3. Суддівська колегія має право виносити попередження граючим командам за неспортивну поведінку та штрафувати ту чи іншу команду зняттям ігрових очок або дискваліфікацію з чемпіонату.
    4. Команди мають право подавати прохання щодо  перевірки зарахування/не зарахування їхньої відповіді на певне ігрове запитання.
    5. Прохання щодо  перевірки зарахування/не зарахування їхньої відповіді на певне ігрове запитання приймаються протягом 5 хв. після закінчення відповідного туру.

опублік. Теклюк Анатолій Іванович