Казкова студентська осінь 2021!
26 і 28 жовтня відбувся традиційний творчий конкурс, який вкотре продемонстрував таланти наших студентів. Українські народні казки були представлені у сучасній інтерпретації.
Оцінювало виступи поважне журі: Олександр Теренчук – актор команди ліги сміху "Вінницькі", серіалу "Одного разу під Полтавою", ведучий та шоумен, Антон Обертинський засновник Вінницького театру вогню, фіналіст проєкту «Україна має талант», Вероніка Пінчук – співачка, засновниця Pinchuk Media, Анатолій Теклюк директор центру соціальних комунікацій та лідерства ВНТУ.
Спонсори: студентське самоврядування ВНТУ, профком студентів ВНТУ, прокат квадроциклів "Kvadro boom", мережа кінотеатрів "Smart cinema",  квест кімната "Ізоляція", барбер-шоп "The Bozz", прогулянки на конях "Нorses_vin", Кава з передбаченням "Bigman coffee", "Міс Лі" - доставка тайської кухні і щастя, "Франсуа" - кав’ярня з українською душею.
Всі виступи були неймовірні, тому важко було визначити переможців. У цьому сезоні переможцями у різних номінаціях стали:

За кращий номер художньої самодіяльності:
Вокал – Валентина Паламарчук (ФКСА)
Танок весільний – ФІТКІ
Жіночий вокал, пісня «Ой, там на горі» – ФІТКІ
Танок Зайки і Мишки – ФМІБ
Фінальна пісня «Лови момент» – ФЕЕЕМ
Чоловічий вокал – Костянтин Товстик (ФІТКІ)
Авторський реп – Ірина Стружко (ФЕЕЕМ)
Кращий сценарій – ФІРЕН
Кращі декорації – ІнЕБМД
Найкраще втілення сценічних образів – ФЕЕЕМ
Найкращий актор – Артем Барчук (ФБТЕГП)
Найкраща акторка – Вікторія Юденко (ІнЕБМД)
Найкраща жіноча роль, виконана чоловіком – Микола Римаренко (ФМІБ)

Командна робота: І місце – ФБТЕГП, ІІ місце – ФІРЕН, ІІІ місце – ФІТКІ

Дякуємо за неймовірне свято всім організаторам і учасникам, спонсорам і журі!
З відео і фотоматеріалами можна ознайомитись на сайті та офіційних сторінках університету.

опублік. Денисюк Світлана Георгіївна