Конкурс “Майбутнє роботи 2030 в Україні”
Центр “Розвиток КСВ” спільно з Career Hub запрошує взяти участь у конкурсі на створення концепції експонату для національної інтерактивної виставки Future of Work.
Виставка допоможе молоді краще усвідомити, яким буде майбутнє роботи, і дасть можливість в практичному та інтерактивному форматі опинитись в такому майбутньому і зрозуміти, які кроки варто здійснити, щоб підготуватись до цього майбутнього 2030.
Що потрібно?
Створити найяскравішу концепцію експонату та презентацію про нього для одного із запропонованих блоків виставки:

• «Галузі майбутнього»
  • «Робоче місце майбутнього»
  • «Освіта і планування кар’єри»
  • «Навички майбутнього»
Правила конкурсу
  • Команда учасників/ць від закладу освіти має включати молодь (учні/студенти) та представника/цю викладацької спільноти або адміністрації. Цей пункт є обов’язковим для команди із неповнолітніми учасниками/цями.
  • Від одного закладу освіти можна подати одну заявку на участь.
  • Концепція експонатів мають бути унікальними та оригінальними, і створюватись на основі авторського бачення учасників/ць команди.
Вимоги до експонату, концепцію якого подає заклад освіти
  • Матеріали: технологічні, природні, з дерева, з металу, тканини, або будь-які інші матеріали, які не шкодять здоров’ю та довкіллю.
  • Розмір експонату не має перевищувати 1,5х2 метри.
  • Стійкий та якісний, аби його можна було логістично доставити в будь-яке місто і демонструвати впродовж виставки як в приміщенні, так і під відкритим небом.
Таймінг
  • Зареєструйтеся для участі у конкурсі до 18 квітня включно за цим посиланням https://forms.gle/tiYW5hR2Y36dQxV3A
  • Надішліть концепцію, опис команди, презентацію до 30 квітня через гугл-форму, яка буде надіслана зареєстрованим закладам освіти
На виставці Future of Work також буде окремий стенд з якісними фото/графікою експонатів всіх команд, які візьмуть участь, якщо робота відповідатиме усім критеріям. Тож ваші унікальні ідеї зможе побачити вся країна!
Оголошення переможців відбудеться на початку травня.
Приз:
  • Команди-переможці розроблять свій експонат, отримають можливість популяризувати та презентувати його та розмістити експонат безпосередньо на виставці в Києві та інших містах України.
  • З кожної команди 5 людям (педагоги та молодь) оплатять проїзд до Києва і назад на час виставки.

опублік. Матвійчук Вероніка Леонтіївна