19-25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Шановні науковці та студенти ВНТУ!

19–25 жовтня 2020 року увесь світ відзначатиме Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, який проходитиме під гаслом «Відкрито з метою: вжити заходів для формування структурної справедливості та інклюзії». Тема рівного та справедливого доступу до знань третій рік поспіль є ключовою у відзначенні Міжнародного Тижня Відкритого Доступу.
ВНТУ з ініціативи науково-технічної бібліотеки вкотре приєднується до участі у Міжнародному Тижні Відкритого Доступу.
Запрошуємо наукову спільноту університету долучатися до відзначення Міжнародного Тижня Відкритого Доступу.

Заплановані наступні заходи з дотриманням карантинних норм та обмежень:

• Тренінги із самоархівування, швидкої публікації праць в репозитарії за допомогою системи підтримки навчального процесу JetIQ та консультації з приводу інформаційної підтримки наукових досліджень за вільним графіком. Очікуємо на вас: 10.00 -17.00, кімн. 304(ГНК)
  • Консультації про використання ресурсів відкритого та тестового доступу у НТБ ВНТУ, кімн. 303, 304 (ГНК)
  • Консультації про використання наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, ознайомлення користувачів з офіційними мультимедійними навчальними посібниками по роботи зі Scopus, кімн. 304 (ГНК)
  • Створення сторінок провідних науковців університету у Вікіпедії з посиланнями на наукові роботи, що знаходяться у відкритому доступі
  • Перегляд серії вебінарів від компанії Elsevier в онлайн-режимі

20 жовтня 2020 11:00
Тема. Перші кроки у Scopus

23 жовтня 2020 11:00
Тема. Починаємо з пошуку літератури у Scopus

27 жовтня 2020 12:00
Тема. Ваші колеги та Ви у Scopus

30 жовтня 2020 12:00
Тема. Журнали: доброго не буває забагато

Шановні науковці та студенти ВНТУ!
Долучайтеся до руху Відкритого Доступу – реєструйтеся та приймайте участь у дискусіях на тему відкритого доступу в Україні та у світі на сторінці ТИЖНЯ ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ
http://www.openaccessweek.org/Група OpenAccessUkraine

Розлого на сайті НТБ ВНТУ