НТБ ВНТУ ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ТИЖНЯ ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Шановні науковці та студенти ВНТУ!

21–27 жовтня 2019 року  запрошуємо наукову спільноту університету долучатися до відзначення Міжнародного Тижня Відкритого Доступу, який проходитиме під гаслом «Відкриті для кого? Рівність доступу до відкритих знань».
Заплановані наступні заходи:
  • Тренінги із самоархівування, швидкої публікації праць в репозитарії за допомогою системи підтримки навчального процессу JetIQ та консультації з приводу інформаційної підтримки наукових досліджень за вільним графіком. Очікуємо на вас: 10.00 -17.00, кімн. 304 (ГНК).
  • Консультації про використання ресурсів відкритого та тестового доступу у НТБ ВНТУ, кімн. 303, 304 (ГНК).
  • Лекція-презентація студентам 4-го курсу ДонНУ спец. «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на тему «Відкритий доступ до науки: роль університетської бібліотеки».
  • Консультації про використання наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, ознайомлення користувачів з офіційними мультимедійними навчальними посібниками по роботи зі Scopus, кімн. 304 (ГНК).
  • Проведення «Дня аспіранта у бібліотеці». Тема. Бібліотека на допомогу інформаційній підтримці наукових досліджень. Університет і Відкритий доступ до наукових досліджень. Дотримання академічних чеснот. (кімн. 304, ГНК).
  • Створення сторінок провідних науковців університету у Вікіпедії з посиланнями на наукові роботи, що знаходяться у відкритому доступі.
  • Організація колективного перегляду серії вебінарів від компанії Clarivate Analytics (ГНК, НТБ, Електронний читальний зал, кімн. 304).
21 жовтня 2019 10:00
Тема. Journal Citation Reports и импакт-фактор: как сравнивать и выбирать международные научные журналы

21 жовтня 2019 13:00
Тема. Техники специализированного поиска в Web of Science