УНІВЕРСИТЕТСЬКА БІБЛІОТЕКА РОЗПОЧАЛА З ПЕРШОКУРСНИКАМИ ЦИКЛ ЗАНЯТЬ З «ОСНОВ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ»

В перші дні жовтня слухачами занять стали:

-     студенти–ІТішники (гр. БС-19б), які відвідали бібліотеку зі своїм куратором, ст. викладачем Валентиною Каплун;

-     студенти-екологи (гр. ЕКС-19б, ТЗД-19б) разом зі своїм куратором к.т.н., ст. викладачем Іриною Трач;

-     студенти-будівельники (гр. 1Б-19б, 3Б-19б). (Куратори – к.т.н., ст. викладач Ольга Ободянська та викладач Марина Максименко).

Заняття з формування інформаційної культури студентам провела головний бібліотекар Катерина Дєдова. Вона ознайомила першокурсників зі структурою бібліотеки, її інформаційними ресурсами та бібліотечними послугами, що можна отримати як в стінах бібліотеки, так і віддалено, можливостями електронної бібліотеки.

На лекціях слухачі навчалися пошуку документів в традиційному та в електронному (ЕК) каталогах. Побачили переваги ЕК, пошук в якому можливий в режимі 7х24х365. Студенти ознайомилися з сайтом бібліотеки – єдиною точкою доступу до е-ресурсів та портфелю онлайн-послуг: віртуальної довідки, замовлення та доставки документів, визначення індексів УДК та ін.

опублік. Криштафович Лілія Анасівна