ПЕРЕДПЛАТА ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ НА 2024 РІК

Шановні науковці, бібліотека готовить передплату періодичних видань на 2024 рік. Просимо вас внести свої пропозиції щодо придбання фахової періодики за вашим профілем. Ми врахуємо ваші пропозиції в межах виділених на передплату коштів.

З каталогом періодичних видань України можна ознайомитися у вкладеному файлі розсилки на кафедри або на сайті бібліотеки у розділі «Послуги з комплектування інформаційними ресурсами». Просимо пропозиції надіслати до 22 листопада.
     З переліком газет і журналів, передплачених у попередніх роках ви можете ознайомитися на сайті бібліотеки в розділі «Ресурси». Також зверніть, будь ласка, увагу на рубрику «Фахові журнали відкритого доступу за профілем університету».

З повагою, Науково-технічна бібліотека.

опублік. Шевчук Валентина Валеріївна