23–29 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Шановні науковці та студенти ВНТУ!

23–29 жовтня 2023 року увесь світ відзначатиме Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, який проходитиме під гаслом «Спільнота понад комерціалізацію».
Бібліотека запрошує наукову спільноту університету долучатися до відзначення Міжнародного Тижня Відкритого Доступу.
Заплановані наступні заходи з дотриманням правил безпеки під час війни :
  • Тренінги із самоархівування, швидкої публікації праць в репозитарії за допомогою системи автоматизованого управління даними освітнього процесу та електронного документообігу JetIQ та консультації з приводу інформаційної підтримки наукових досліджень за вільним графіком. Очікуємо на вас: 09.00-17.00, кімн. 304 (ГНК)
  • Консультації про використання ресурсів відкритого доступу у НТБ ВНТУ, кімн. 303, 304 (ГНК)
  • Консультації про використання наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, кімн. 304 (ГНК)
  • Консультації з пошуку якісної інформації для написання наукової роботи, академічне письмо, кімн. 304 (ГНК)
  • Консультації про використання електронних ресурсів баз даних ScienceDirect, SpringerLink, BenthamScience, Research4life
  • Проведення «Дня аспіранта ВНТУ» (онлайн). Тема «Університет і Відкритий Доступ. Бібліотека й інформаційна підтримка наукових досліджень» (23 жовтня, 14:15–16:00)
  • Редагування сторінок провідних науковців університету у Вікіпедії з посиланнями на наукові роботи, що знаходяться у відкритому доступі.
  • Редагування та оновлення даних розділів «Бібліометричні профілі вчених ВНТУ» та «Бібліометрика української науки, профіль ВНТУ» (сайт бібліотеки)
  • Перегляд вебінара в межах Тижня академічної доброчесності (16.10.2023 – 22.10.2023) «Використання постійних ідентифікаторів у наукових дослідженнях та їхня роль у відкритій науці» 20 жовтня 2023 о 15:00 (за участі фахівців ДНТБ та НБ ХДУ). Долучитися можна за посиланням
  • Перегляд вебінара «Відкрита наука і Суспільство» 24 жовтня 2023 о 15:30, кімн. 304 (ГНК). Реєстрація
  • Перегляд трансляції Другої Міжнародної конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2023» 26-27 жовтня 2023. Реєстрація