Шановні науковці та студенти ВНТУ!
22–28 жовтня 2018 року увесь світ відзначатиме Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, який проходитиме під гаслом «Створення рівних умов для відкритих знань».
Науково-технічна бібліотека ВНТУ вкотре ініціює участь нашого університету у Міжнародному Тижні Відкритого Доступу, запланувавши ряд заходів:
 Тренінги із самоархівування, швидкої публікації праць в репозитарії за допомогою системи підтримки навчального процессу JetIQ та консультації з приводу інформаційної підтримки наукових досліджень за вільним графіком. Очікуємо на вас: 10.00 -17.00, кімн. 304 (ГНК).
 Консультації про використання ресурсів відкритого та тестового доступу у НТБ ВНТУ, кімн. 303, 304 (ГНК).
 Консультації про використання наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, ознайомлення користувачів з офіційними мультимедійними навчальними посібниками по роботи зі Scopus, кімн. 304 (ГНК).
 Запрошуємо взяти участь у серії вебінарів від компанії Clarivate Analytics.
23 жовтня 2018 16:15
Тема. Можливості платформи Web of Science для наукової та освітньої діяльності.
24 жовтня 2018 16:15
Тема. Стратегія публікації результатів наукових досліджень. Оцінка та підбір журналів у Web of Science.
25 жовтня 2018 16:15
Тема. Презентація результатів наукової діяльності автора та установи.
Колективний перегляд вебінарів відбудеться у приміщенні Електронного читального залу, кімн. 304 (ГНК).
 Запрошуємо взяти участь у вебінарі від компанії Elsevier
23 жовтня 2018 11:00
Тема. Метрики Scopus: CiteScore, SJR, h-index та інші.
Колективний перегляд вебінару відбудеться у приміщенні Електронного читального залу, кімн. 304 (ГНК).
 Проведення «Дня аспіранта у бібліотеці» 25 жовтня 2018 р. 14:00. Тема. Бібліотека на допомогу інформаційній підтримці наукових досліджень. Університет і Відкритий доступ до наукових досліджень. Дотримання академічних чеснот. (кімн. 304, ГНК).
 Створення сторінок провідних науковців університету у Вікіпедії з посиланнями на наукові роботи, що знаходяться у відкритому доступі.
 В рамках підвищення кваліфікації працівники бібліотеки 19 жовтня 2018 р.прослухають лекцію-презентацію на тему «Школа медіаграмотності».

опублік. Криштафович Лілія Анасівна