ВІТАЄМО УНІВЕРСИТЕТСЬКУ СПІЛЬНОТУ НА ЧОЛІ З РЕКТОРОМ ВІКТОРОМ БІЛІЧЕНКОМ!

Ректор Вінницького національного технічного університету ввійшов в ТОП-15 серед керівників українських вишів у Світовому рейтингу найкращих ректорів та університетів 2023 року (The World Rating of the Best Chancellors and Universities). Очільник Вінницького національного технічного університету Віктор Біліченко займає 14 місце в рейтингу (855-та світова позиція).
     У світовий рейтинг потрапило тридцять українських ЗВО та їхніх керівників. Україна посіла 34-ту сходинку серед держав, університети яких представлені в рейтингу.
     Серед ректорів вінницьких вишів до рейтингу потрапила також керівник Вінницького національного медичного університету (17 сходинка в Україні та 891 в світі).

Побудований рейтинг на основі діяльнісного підходу в методології та базується на низці критеріїв, які дають змогу об’єктивно та неупереджено оцінити якість та результати реальної роботи ректорів та очолюваних ними університетів. Зокрема:

• Рівень професійного розвитку співробітників
  • Досягнення
  • Міжнародна співпраця
  • Наукова діяльність
  • Вплив університетів на розвиток світу. Внесок університету в розвиток економіки країни
  • Наявність видатних випускників, які змінюють країну та світ на краще.
Розлого на сайті НТБ ВНТУ

опублік. Криштафович Лілія Анасівна