БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ПЛАТФОРМИ RESEARCH4LIFE

Шановна університетська спільното ВНТУ!!!

Міжнародна платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури Research4Life у партнерстві з провідними видавцями світу (Royal Society of Chemistry, Nature, Wiley, Elsevier, Wolters Kluwer, Oxford University Press, Taylor & Francis, De Gruyter, IOP, SAGE, Cambridge University Press, Emerald, BioOne, IOS Press та ін.) надала безкоштовний доступ до своїх ресурсів науковим установам України.

• Research4Life – платформа, що надає доступ до колекцій академічних та професійних рецензованих матеріалів з питань інтелектуальної власності та науково-технічної інформації (ARDI), медицини та охорони здоров’я (Hinari), сільського господарства (AGORA), навколишнього середовища та прикладних наук (OARE), дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію тощо (GOALI)
  • Доступ триватиме до кінця 2022 року і надається студентам, викладачам та співробітникам ВНТУ.

Отримати логін та пароль для віддаленого доступу до ресурсів Research4Life можна заповнивши форму за посиланням:

опублік. Криштафович Лілія Анасівна