ВЕБІНАР ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ВІД BRITISH COUNCIL

Шановні науковці!

17 лютого о 15:00 запрошуємо на вебінар від британських та українських викладачів про навчальні технології у вищій освіті  «EdTech у вищій освіті – практичні поради».
Спікери та теми їхніх доповідей:
  • «Студенти і викладачі майбутнього: навички у світі, що змінюється» – Джон Коллік, доктор, керівник відділу стратегічного планування у сфері освіти, Promethean.
  • «Сучасні технології у викладанні: порятунок чи випробування викладача?» – Ксенія Тюхменьова, начальниця відділу міжнародних проектів НТУ «Дніпровська політехніка».
  • «Викладання математики як мистецтво» – Анастасія Яковенко, старша викладачка кафедри математики і фізики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.
Реєстрація
www.britishcouncil.org.ua/en/events/practical-tips-for-edtech-in-higher-education

Захід відбудеться за підтримки British Council та Promethean,
англійська мова буде з перекладом.
Розлого  на сайті НТБ ВНТУ

опублік. Криштафович Лілія Анасівна