РЕПОЗИТАРІЙ ВНТУ НА 182 МІСЦІ СЕРЕД 3751 УНІВЕРСИТЕТСЬКИХ РЕПОЗИТАРІЇВ СВІТУ

За даними TRANSPARENT RANKING: Institutional Repositories by Google Scholar (лютий  2022 р.) електронний архів Вінницького національного технічного університету посів 182 місце серед 3751 університетських архівів світу, піднявшись із 187 місця порівняно з вереснем 2021 року.
     Рейтинг фінансує CSIS (Consejo Superior de Investigaciones Científicas = Spanish National Research Council). Це 13-е видання рейтингу. Дані зібрані протягом першого тижня лютого 2022 року. Рейтинг формується на підставі кількості документів, що проіндексовані в Google Scholar.
     Серед зареєстрованих електронних архівів ЗВО м. Вінниця у новому web-рейтингу Інституційний репозитарій ВНТУ  – 182-й, репозитарій ВНАУ – 1458-й серед архівів світу.
     Вінницький національний технічний університет підтримує світову політику відкритого доступу до наукової інформації та пропагує власні наукові розробки через відкриті ресурси університету.
     Google Scholar штрафує за помилки в описах метаданих, тому важливо перевіряти метадані розміщених у фондах архіву публікацій.

Список електронних архівів неповний, оскільки поступово додаються нові інституційні репозитарії.

опублік. Криштафович Лілія Анасівна