опубл. Новікова Ольга Олександрівна

Вітаємо ГРЕЧАНОВСЬКУ Олену Володимирівну, доцента кафедри філософії та гуманітарних наук з успішним захистом докторської дисертації!

опубл. Новікова Ольга Олександрівна

Режим роботи ІнМАД з 20 липня 2020 р. по 14 серпня 2020 р. на період приймальної кампанії в аспірантуру: кожного дня з 10.00 по 13.00 окрім суботи та неділі. Для забезпечення карантинних заходів безпеки ОБОВ’ЯЗКОВО заздалегідь (мінімально за 1 день) надсилати інформацію про свій прихід на електронну пошту inmad2010@gmail.com

опубл. Новікова Ольга Олександрівна

Вітаємо КОМАРА Вячеслава Олександровича, доцента кафедри електричних станцій та систем з успішним захистом докторської дисертації!

опубл. Новікова Ольга Олександрівна

Вітаємо СЕМЕНОВА Андрія Олександровича, професора кафедри радіотехніки з успішним захистом докторської дисертації!