Вийшов у світ посібник:

Б. І. Мокін, В. Б. Мокін, О. Б. Мокін Навчальний посібник для опанування студентами способів розв’язання задач з функціонального аналізу мовою Python. Частина 1, Вінниця : ВНТУ, 2022. 124 с.

В навчальному посібнику викладено способи розв’язання задач з функціонального аналізу, адаптованого до прикладних проблем в галузі інформаційних технологій, у відповідності зі змістом однойменного навчального посібника цих же авторів, а також викладені основи програмування мовою Python і програми реалізації способів розв’язання даного класу задач цією мовою. Частина 1 охоплює задачі з теорії множин, метричних просторів, теорії міри, інтегралів Рімана, Стілтьєса та Лебега, а також задачі з дослідження функціоналів на екстремум.
Навчальний посібник рекомендується для студентів та аспірантів, що спеціалізуються в ІТ-галузі за спеціальностями 124 – «Системний аналіз» та 126 – «Інформаційні системи та технології»

Сторінка книжки на сайті видавництва ВНТУ: https://press.vntu.edu.ua/index.php/vntu/catalog/book/689

опублік. Багдасар`ян Георгій Миколайович