Фото

Сьогодні на кафедрі Системного аналізу, комп`ютерного моніторингу та інженерної графіки (САКМІГ) ФКСА ВНТУ успішно пройшов експеримент, проведений на виконання розпорядження по ВНТУ – першого проректора та по факультету КСА – декана д.т.н., проф. Бісікала О.В., зі складання дифзаліку з використанням системи тестів: дисципліна «Інтелектуальні інформаційні технології», група з ОПП "Інформаційні технології аналізу даних та зображень" освітнього рівня «Магістр» зі спеціальності 126 - "Інформаційні системи та технології", викладачі зав. кафедри САКМІГ д.т.н., проф. Мокін В.Б. та к.т.н., доц. Козачко О.М. Згідно розпорядження, було розроблено 210 різних питань 3-х рівнів складності (по 70 кожного виду) з 4-ма варіантами відповідей, серед яких тільки одна – правильна, по усіх темах дисципліни – технології штучного інтелекту та ІТ, у т.ч. Data Mining, Machine Learning, нейронні мережі, нечіткі системи підтримки прийняття рішень, генетичні алгоритми, когнітивні карти, розпізнавання зображень тощо, а також засоби автоматизації цих технологій на мові програмування R та у різних пакетах Matlab, Mathcad тощо. Для автоматизації цього процесу було використано систему JetIQ ФКСА. Усі студенти, що з`явились на дифзалік, продемонстрували достатні для отримання позитивної оцінки знання і навички (були як теоретичні питання, так і задачі). Залежно від рівня складності питання, давався різний час на відповідь (від 60 до 300 сек.). Зручний інтерфейс JetIQ дозволяє тепер використовувати питання тестів з окремих тем цієї дисципліни в інших дисциплінах, у т.ч. на інших курсах та інших ІТ-спеціальностях ФКСА.

опублік. Мокін Віталій Борисович