Презентація наукових гуртків Факультету комп'ютерних систем і автоматики ВНТУ перед учнями Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді.
7-го жовтня відбулась презентація наукових гуртків Факультету комп'ютерних систем і автоматики ВНТУ перед учнями Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді (ПНТЛОМ) у межах проведення Тижня науки.
Від нашої кафедри системного аналізу та інформаційних технологій (САІТ) (http://mmss.vntu.edu.ua/index.php/ua/) я презентував свій науковий гурток для учнів та студентів "Прикладні інформаційні технології, системний аналіз та штучний інтелект" (на Python). Презентацію можна завантажити у Телеграм-групі гуртка: https://t.me/ai_ml_vntu (додаю основні слайди презентації, у т.ч. перший слайд, де приєднатись можна і по QR-коду).
Ми на кафедрі САІТ ФКСА ВНТУ практикуємо проектне навчання. У нас є команди студентів та аспірантів, які розв'язують реальні задачі за реальними даними. Напрацьований досвід потім використовуємо у реальних проектах (ми часто виграємо різні тендери, де залучаємо за оплату студентів), під час написання дисертацій та ін. До цих команд я й запропонував учнів приєднатись. За деякими напрямками ми працюємо вже не перший рік, а деякі - нові. Незабаром, плануються й інші.
Щодо теоретичного вивчення, то, як показав мій досвід (я вже 4-й рік веду курси зі штучного інтелекту на Python для учнів ПНТЛОМ), важко знайти час, зручний усім одночасно, тому я записую лекції у свій YouTube-канал (їх там вже більше 20), а спілкування здійснюємо через Телеграм-групу гуртка. Усім бажаючим я пропоную опанувати мої лекції, вибрати напрямок і розпочати опанування практичних навичок.
До мого гуртка можуть приєднуватись учні будь-яких шкіл. Можуть приєднуватись й інші учасники, але консультую я тільки учнів шкіл, а також студентів лише своєї кафедри (бракує вільного часу).
На завершення охарактеризував наші здобутки, наші кадри, наші акредитовані освітні програми зі спеціальностей 124 і 126. Надійшло запитання чим наша кафедра є унікальною - я відповів і на це питання. Аплодисменти учнів були найкращою оцінкою моєї доповіді і відповідей на запитання.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244732389_3404141656478722_2353592543547033232_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=jLHWtF51ptgAX82R0Zd&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=0cc96d1ee1719fc5f1bdecebe3dd0a44&oe=6188CDB4)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/245002393_3404147509811470_389677812931311902_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=X6hewllD-SEAX8o0UzY&tn=3fXw8TM3dA12C_gh&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=45625726b4ecaceba698b7bbe5ed851f&oe=6185DD6B)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244969026_3404156019810619_1481723131020630026_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=0uvsniUshTwAX8uhFLL&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=96bc221d1a198296e237fc0adfa68291&oe=6185B4EE)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244881628_3404147809811440_2394199885643418436_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=ZsbgVkGi3IQAX8nUI2T&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=56aa3c3bfec2c237e06497fb2f6d9f8d&oe=6187F669)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244767175_3404147986478089_702665454490800643_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=nRmTZBZsFJ0AX_ejlsA&_nc_oc=AQn1vLjz6NpAHGsJQAbb2EpTkB765M4gWqUGwY2RkVM2k6YdNnKKULVRl3bfw57QxUE&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=85910331f66d3b0bffe6d26ac54804ee&oe=61881F3A)
опублік. Ящолт Андрій Русланович