Кафедра мовознавства вітає переможців обласного етапу конкурсів – Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка та Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика
У січні відбулися 2 конкурси, у яких взяли участь – й здобули перемогу – студенти нашого університету. У ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка змагалися 14 студенів-переможців попереднього етапу нефілологічного напрямку з Донецького національного університету ім. В.Стуса, Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та Вінницького національного аграрного університету. Наша студентка 1 курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Мар’яна Толста посіла почесне 2 місце в цьому конкурсі та виборола право участі в четвертому - всеукраїнському етапі, що відбудеться 3 лютого. Щиро вітаємо Мар’яну та її викладача – проф. Ларису Євстахіївну Азарову й бажаємо успіху в подальшому! У ІІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика посів переможне 1 місце студент 1 курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Юрій Суліма. Юрій здобув перемогу серед 16 студентів-фіналістів попереднього етапу з Донецького національного університету ім. В.Стуса, Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова, Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та Вінницького національного аграрного університету. Щиро вітаємо Юрія та його викладача – доц. Людмилу Анатоліївну Радомську й бажаємо не менших здобутків на завершальному всеукраїнському етапі конкурсу, що відбудеться 8 березня. Пишаємося здобутками наших неймовірних студентів!