ptycontent
Щороку на початку березня згадуємо й вшановуємо пам’ять Тараса Григоровича Шевченка. Генія, мислителя, пророка… Людини, яка здобула світову славу й визнання. 13 березня 2023 року першокурсники й викладачі кафедри мовознавства організували поетичні онлайн-читання «Шевченко закликає – Україна перемагає», у яких взяли участь 20 студентів нашого університету. Учасники заходу підготували презентації про Т. Шевченка-художника й цікаві факти з біографії визначного письменника, декламували улюблені поезії Світоча, виконували музичні композиції, досліджували Тарасові шляхи на Вінниччині. Своєю творчістю та щирими почуттями присутні засвідчили любов до України, її героїв, рідного народу, творчості Великого Кобзаря. Минають століття, змінюються покоління, а слово Тараса Шевченка житиме вічно!

опублік. Стадній Алла Сергіївна