«Як хто посіє в юності, так пожне в старості» - круглий стіл із нагоди вшанування 300-річчя від дня уродин Григорія Сковороди
Кафедра мовознавства запрошує до обміну думками й враженнями в онлайн-просторі 02.12, у п'ятницю, о 14:15 – круглий стіл, на якому послухаємо доповіді студентів й обговоримо постать видатного УКРАЇНЦЯ Григорія СКОВОРОДИ. Місце зустрічі: https://meet.google.com/stw-birt-kfs. На випадок, якщо не буде енергопостачання (викладач не відповідає на ваш запит) – додаткове місце зустрічі: https://meet.google.com/zau-attf-cyd. Чекаємо!