Запрошуємо на ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Кафедра мовознавства організовує  І етап мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка.
Якщо ти - творча особистість, уболіваєш за українську мову та нашу державу, полюбляєш усілякі змагання, прагнеш до перемог та здобутків, якщо тобі небайдужа тема значення Т.Шевченка для української нації, тобі сюди:

• Дата – 26 жовтня;
  • Час - 14:15;
  • Місце - авдиторія 2425 (корпус 2, поверх 4).
Про Кобзаря свого часу Остап Вишня сказав так: "Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю!"
Безперечно, думки про визначного митця можуть бути різними, зокрема й інтерпретованими на сучасні події російсько-української війни. Запрошуємо студентів поділитися ними у своїх творчих роботах на конкурсі.

Коротко про Конкурс
Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.
Основними завданнями Конкурсу є:
  • виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу;
  • виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу;
  • виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова.
Конкурс проводять щороку з жовтня до березня.
У Конкурсі можуть брати участь учні, ліцеїсти, студенти і курсанти з України або з-за кордону.
Для студентів закладів вищої освіти Конкурс проводять у три етапи:
  • І етап – на рівні закладів вищої освіти;
  • ІІ етап – на рівні областей, м. Києва;
  • ІІІ етап, фінальний – на загальнодержавному рівні.
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928.
Конкурс проводять відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 р. № 571.
ptycontent

опублік. Радомська Людмила Анатоліївна