Кафедра мовознавства нагадує студентам 1 курсу, що І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови за професійним спрямуванням відбудеться 21 лютого о 14 годині – у Міжнародний день рідної мови. Реєстрація продовжена: https://forms.gle/ZZzHPJfBwUZDq97A9. Онлайн-зустріч у GoogleMeet 21.02, 14:00: meet.google.com/jkb-atou-syy.
Довідки за телефоном: 098-437-29-59, Радомська Людмила Анатоліївна.
Радо чекаємо на вас! У мові – сила національної свідомости!