Вітаємо переможців І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Участь в онлайн-конкурсі взяли студенти-першокурсники та другокурсники шести факультетів нашого університету. Кожен із них мав виконати в гугл-формі тестові завдання та написати короткий публіцистичний текст на вказану тему за обмежений проміжок часу.
Тестова частина змагання була оцінена автоматично. Отримані ж тексти зашифровано та передано на сліпе рецензування.
Така система оцінювання була використана вперше з метою отримання неупереджених оцінок за кожну роботу та визначення безперечних переможців.
Знавці продемонстрували мовно-комунікативну компетентність у використанні словникового розмаїття нашої мови, зокрема її фразеології, неологізмів, запозиченої лексики, показали навички створення публіцистичного тексту, редагування лексичних і граматичних конструкцій тощо, а також спробували себе в ролі авторів вітальної промови для президента. І гарно впоралися!
Журі кафедри мовознавства на чолі із завідувачем – доктором філологічних наук, професором Л. Є. Азаровою – визначили переможців, які представлятимуть наш університет на обласному етапі в січні 2022 року.
Беззаперечним лідером змагання стала першокурсниця Скидан Тетяна Миколаївна, друге та третє місця з гідністю вибороли Крива Карина Володимирівна та Заїченко Іван Григорович. Нижче подаємо таблицю з результатами всіх учасників конкурсу:

Скидан Тетяна Миколаївна 31 бал ФМІБ, УБ-21б
Крива Карина Володимирівна 28 ФМІБ, П-21б
Заїченко Іван Григорович 27 ФІТКІ, 1СП-21б
Клименко Ангеліна Олександрівна 25 ФІРЕН, МНТ-21б
Ластівка Вікторія Богданівна 24,3 ФЕЕЕМ, 1ЕСМ-21б
Романько Роман Олександрович 24 ФІТКІ, 2СП-21б
Осадчук Дмитро Анатолійович                                        24 ФМІБ, УБ-21б
Вовковинська Аліна Вадимівна                                       24 ФІТКІ, 2КІ-21б
Голеня Юлія Олександрівна 24 ФБТЕГП, БМ-21б
Куран Оксана Володимирівна 24 ФМІБ, ЕК-20б
Білоус Дмитро Анатолійович 23 ФБТЕГП, БМ-21б
Горбанчук Світлана Володимирівна                          23 ФБТЕГП, Б-21б
Самусь Олександр Віталійович 23 ФІТКІ, 2КІ-21б
Грошовенко Аліна Сергіївна 23 ФБТЕГП, УБ-21б
Поліщук Ксенія Костянтинівна 22 ФІТКІ, 2СП-21б
Гнатюк Руслана Олександрівна 21
Чорна Ірина Олександрівна                                          21 ФБТЕГП, Б-21б
Мицик Тетяна Сергіївна 21 ФБТЕГП, Б-21б
Моклюк Дарія Миколаївна 21 ФІТКІ, 1КН-21б
Гріщенко Дмитро Олександрович 21 ФБТЕГП, Б-21б
Педосенко Марія Юріївна 21 ФІТКІ, 1СП-21б
Добровольський Дмитро Володимирович 21 ФІРЕН, БМІ-21б
Ковальчук Назарій Сергійович 21 ФЕЕЕМ, 1ЕСМ-21б
Сілаков Микита Дмитрович 20 ФЕЕЕМ, 2ЕСМ-21б
Ковальчук Максим Олександрович 20 ФЕЕЕМ, 1ЕСМ-21б
Фаренюк Артем Миколайович 17 ФЕЕЕМ, ЕМСА-21б
Колесник Альона Анатоліївна 17 ФЕЕЕМ, 1ЕСМ-21б
Осадчук Катерина Дмитрівна 15,5 ФЕЕЕМ, ЕМСА-21б
Сухляк Ярослав Анатолійович 15 ФЕЕЕМ, ЕМСА-21б
Бутін Вячеслав Віталійович 13 ФБТЕГП, БМ-21б
Данилюк Ілля Васильович 13 ФІТКІ, 1СП-21б
Антонов Едуард Пантелейович                                   11 ФІТКІ, 2КІ-21б
Олійник Олександр Васильович 8 ФЕЕЕМ, ЕМСА-21б

Шановні учасники! Ви здобули гарний досвід, продемонстрували достойний рівень володіння українською мовою. Пишаємось Вами і бажаємо й надалі підтримувати в собі любов та повагу до рідної мови. Нашим же призерам щиро зичимо перемоги на наступних етапах цього Всеукраїнського конкурсу – вболіватимемо та підтримуватимемо!

опублік. Радомська Людмила Анатоліївна