РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ 2021 9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся21-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові. У нашому університеті традиційно кафедра мовознавства та бібліотека ВНТУ гостинно відкрили онлайн-двері для всіх охочих взяти участь. Цього року до флешмобу долучилися українські студенти, викладачі та співробітники університету, а також наші іноземні студенти 4 курсу з Китаю, Анголи, Еквадору. «За час навчання у ВНТУ українська мова стала для нас другою рідною, – зауважили іноземні студенти, – тому участь у Радіодиктанті – це не тільки перевірка наших знань, але й засіб єднання навколо мови». Тож плекаймо нашу рідну українську мову! Старший викладач кафедри мовознавства Людмила Горчинська