Запрошуємо на ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
Щоосені з 2010 року кафедра мовознавства проводить мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка, а вже другий рік поспіль - в онлайн-режимі. Будемо надзвичайно раді й цьогоріч 11 листопада о 14:15 бачити, вітати учасників конкурсу.
Відтак якщо ти - творча особисть, піклуєшся про культуру свого мовлення, полюбляєш усілякі змагання, прагнеш до перемог та здобутків, якщо тобі небайдужа тема значення Т.Шевченка для сучасної української спільноти, тобі сюди:
Про Кобзаря свого часу Остап Вишня сказав так: "Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю!"
Безперечно, думки про визначного митця можуть бути різними, зокрема й інтерпретованими на сучасність. Запрошуємо студентів поділитися ними у своїх творчих роботах на конкурсі.

Коротко про Конкурс

Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Основними завданнями Конкурсу є:

• виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу;
  • виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу;
  • виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова.

Конкурс проводять щороку з жовтня до березня.

У Конкурсі можуть брати участь учні, ліцеїсти, студенти і курсанти з України або з-за кордону.

Для студентів закладів вищої освіти Конкурс проводять у три етапи:

• І етап – на рівні закладів вищої освіти в листопаді;
  • ІІ етап – на рівні областей, м. Києва в грудні;
  • ІІІ етап, фінальний – на загальнодержавному рівні в лютому.

Для учнівської та студентської молоді з числа українців, які проживають за межами України, Конкурс відбувається з 15 січня до 20 лютого в державах їхнього проживання.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928.

Конкурс проводять відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 р. № 571.

опублік. Радомська Людмила Анатоліївна