Фото

Підведено підсумки VIII Відкритого міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки «Планета Земля» (м. Москва), який проходив під гаслом «Планета Земля – наш спільний дім».

Підведено підсумки VIII Відкритого міжнародного конкурсу компютерної графіки «Планета Земля» (м. Москва), який проходив під гаслом «Планета Земля – наш спільний дім».

Конкурс проводився з чотирьох номінацій:

• комп’ютерна графіка (статична комп’ютерна графіка і 3D-моделювання);
  • презентація MS PowerPoint;
  • анімація (комп’ютерна анімація);
  • фотоколаж.

На конкурс було подано більше тисячі робіт.

Тричі переможцем конкурсу 2014 року став студент другого курсу денної форми навчання напряму підготовки «Програмна інженерія» Варламов Вадим:

В номінації АНІМАЦІЯ

Дипломом лауреата за чуттєву проникливість нагороджений Варламов Вадим за анімацію «Time in lake» (керівник проекту - Романюк О.Н.)

Дипломом за чуттєву проникливість нагороджений Варламов Вадимза анімацію «Forest» (керівник проекту - Романюк О.Н.)

В номінації КОМПЮТЕРНА  ГРАФІКА

Дипломом лауреата за виконавчий рівень нагороджений Варламов Вадим за комп’ютерну графіку «Шахи» (керівник проекту - Романюк О.Н.)

Також перемогу в конкурсі отримала студентка другого курсу заочної форми навчання напряму підготовки «Програмна інженерія» Коваль Олена, яка нагороджена дипломом «симпатії журі» за комп’ютерну графіку «Без меж» (керівник проекту - Романюк О.Н.)

Вітаємо переможців з гучною перемогою!

Без імен22і

опублік. Адміністратор