Дистанційне навчання  триває...

Викладачі кафедри активно працюють зі студентами, використовують різні форми дистанційного навчання, проводять модульні колоквіуми, контрольні, онлайн тренінги, консультації з курсового проектування. Все не так просто, особливо, коли десь далеко у студента не працює мікрофон, або раз - і виключають світло. Але є і плюси - багато роботи з новою актуальною інформацією, творчі завдання для студентів, партнерська робота викладач-студент та робота студентів в групах. Викладачі кафедри разом зі старостами ведуть моніторинг відідування електронних журналах академічних груп. Студенти готують до публікації та виступів на конференціях результати наукових та практичних дослідженьПрацюємо разом, опновуємо нові знання та навички!

опублік. Коваленко Олена Олексіївна