Фото

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ПІВФІНАЛУ ХХVІІІ МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ

У Вінниці відбувся півфінал ХХVІІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач. Переможцями стали студенти напряму підготовки «Програмна інженерія»Шмерчук Юрій (гр. 1ПІ-13б), Пірко Віталій (гр. 1ПІ-13б), Бойко Валентина (гр. 1ПІ-13б),Яворович Олег (гр. 1ПІ-12б), Янковий Іван (гр. 1ПІ-13б), Польова Марія (гр. 1ПІ-12б).

Всеукраїнський фінал ХХVІІI Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбудеться 4 травня 2014 р., а фінал Міжнародного чемпіонату пройде влітку в м. Париж (Франція).

Бажаємо нашим студентам успіху у фінальних змаганнях!

опублік. Адміністратор